Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

(Özel haber) Hurdacı kadının hayvan sevgisi

Başkent’te sokaklardan topladığı hurdaları satarak geçimini sağlayan Kamile Aydın, kendinden çok düşündüğü sokak hayvanlarının karnını doyuruyor. Hurda satarak elde ettiği gelir ve çöplerden topladığı yiyeceklerle evindeki sokak hayvanlarını doyuran Kamile Aydın, 100’e yakın kedi ve 17 köpeğe bakıyor.

Sabah uyandığında ilk iş olarak kedileri ve köpekleri doyurduğunu belirten Kamile Aydın, hayvanların karnını doyurduktan sonra sokaklara hurda toplamaya çıkıyor. Ömrünü hayvanlara adayan Kamile Aydın, çöpten yiyecek bulamadığı günlerin de olduğunu belirterek, “Hayvanlara yiyecek desteği olursa sevinirim” diyerek hayvanseverlerden destek istedi.

Hayvanlara yardım ederek ve yemeğini paylaşarak mutlu olduğunu söyleyen Kamile Aydın, “Hurda topluyorum, çöplere atılan kemikleri, yemek artıklarını eve getiriyorum. Böylece hem hayvanların hem de benim yiyeceğim çıkıyor. Hurdadan kazandığım parayı da yine hayvanlarla paylaşıyorum” dedi.

Sokaktan bulduğu yardıma muhtaç hayvanlara yardım eden Kamile Aydın, “Dışardan bulduğum yardıma muhtaç, aç hayvanları eve getiriyorum. Hasta olanları veterinere götürüyorum. İlaçlarını alıyorum, yaraları olursa sarıyorum. Gözlerine damla damlatıyorum” diye konuştu.

“Hayvanı sevmeyen insanı sevemez” diyen Kamile Aydın, hayvan sevgisinin ona insanları sevmeyi öğrettiğini belirterek, “Önce insan hayvan sevmeli. Sabah kalkıp 1 bardak su içmeden önce hayvanları beslerim, onları doyurmazsam gece rüyalarıma girerler” ifadelerini kullandı.

Çevreden hayvanlara zarar verenlerin de olduğunu söyleyen Kamile Aydın, “Hayvanların suyuna kezzap dökmüşler, elimi soktum elim yandı, toprağa döktüm, toprak delik delik oldu. Hayvan sevmeyenlerin cezasını Rabbim versin” diyerek hayvanlara eziyet edenlere de tepki gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Kuş cennetinde kuşları izlediler başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri