Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Rektör Özer’den kutlama mesajı

Dr. Mahmut Özer, 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle, kutlama mesajı yayınladı.

30 Ağustos zaferinin milli birlik ve beraberliğin yıkılamayacağının kanıtı olduğunu vurgulayan Özer mesajında şunlara değindi.

30 Ağustos 1922 tarihinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başkumandanlığında milletimizin ve kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü, tüm dünyaya gösteren şanlı ordumuz ve aziz milletimiz tarihe altın harflerle yazılan bir mücadeleyle Başkomutanlık Meydan Muharebesini büyük bir zaferle kazanarak birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağını kanıtladı. 30 Ağustos Zaferi ile milletimiz, hiçbir şekilde bağımsızlığından ödün vermeyeceğini, varlığını ilelebet sürdüreceğini dünyaya kabul ettirmiştir. Bu uğurda büyük bir fedakarlıkla canını hiç düşünmeden feda eden kahramanlarımız sayesinde bayrağımız özgürce dalgalanmakta, vatanımızda hür bir şekilde yaşamaktayız. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zaferi’nin 95. yıl dönümü vesilesiyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı’nın kahramanlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet, rahmet ve şükranla anıyor; öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimiz ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Bir önceki yazımız olan Sahibi uyurken çalınan ineği polis buldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri