Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Seydiler Kaymakamlığı'ndan örnek proje

Seydiler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Eğitim ve Kültür Gezisinde 102 öğrenci, 6 rehber öğretmen Bursa, Çanakkale ve Edirne’yi ziyaret etti.

Seydiler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan komisyon kararınca tavsiye edilen Mehmet Niyazi´nin Çanakkale Mahşeri kitabını okuyup, başarılı kompozisyon yazan Seydiler Çok Programlı Lisesi, Şehit Ersin Yenel Ortaokulu ve Seydiler YBO öğrencilerinden oluşan 102 öğrenci, Çanakkale´nin 102. yılı dolayısıyla, 01 Mayıs 2016 tarihinde ÇANAKKALE ZAFERİNİN 102. YILINDA 102 TORUN ECDADININ İZİNDE projesi kapsamında, Türk kültürünü ve tarihini hissettirmek,milli ve manevi şuuru ve bilinci kazanmak amacıyla 4 günlük Bursa, Çanakkale ve Edirne’ye doğru yola çıktılar.

Geziye katılan öğrenciler, Seydiler Kaymakamı Yusuf KAPTANOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve veliler tarafından Seydiler ilçe merkezinden kalkan otobüslerle yolcu edildi.

Bir önceki yazımız olan Rus Genelkurmayı uyardı: Ateş açarız başlıklı makalemizde Dış Politika Haberleri, Genelkurmay ve memorandum hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri