Zonguldak Haberleri, Zonguldak Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

THK Çaycuma Şubesi, Eskişehir’deki tesisleri gezdi

Geziye Şube yöneticileri, ilçede görev yapan muhtarlar, okul müdürleri, bürokratlar ve Çaycumalılar Dernek Başkanı Savaş Çiloğlu katıldı. Heyeti, THK Teşkilat ve Şubeler Müdürü Ozan Şanver karşıladı. Heyete konferans salonunda slayt gösterisi ile THK anlatıldı ve tesis görevliler tarafından gezdirildi. Şube Başkanı Şükrü Güner’in talebi üzerine misafirler yelken kanat ve planör uçaklara bindirilerek Eskişehir havadan gezdirildi.

Geziden sonra yapılan toplantıda Şube Başkanı Şükrü Güner’e Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu tarafından Zonguldak in sembolü olan madenci heykeli hediye edilerek kısaca Zonguldak ve madencilik anlatıldı. Başkan Güner THK yetkililerinin gösterdikleri ilgiye teşekkür ederek Çaycuma’da gelecek yıllarda ortak bir etkinlik yapmak istediklerini söyledi. Şanver de bu öneriyi memnuniyetle karşıladığını bu konuda şartların oluştuğu takdirde elinden geleni yapacağını söyledi. Geziye katılan tüm misafirlere de çeşitli hediyeler verdi.

Bir önceki yazımız olan Zabıta ve polisten dilenci operasyonu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hileleri